יוגה

360 שעות פרונטאליות + 115 שעות תרגול עצמי לעבודה על פרויקטים

בשנים האחרונות, נושא הבטחת איכות תוכנה תופס תאוצה, והוא מהווה מרכיב חשוב ומשמעותי בפיתוח מוצרים וניהול פרויקטים. תכנית בדיקות יסודית ואפקטיבית עשויה לחסוך שעות רבות של פתרון בעיות עתידיות. איש הבדיקות הינו בעל תפקיד מרכזי בארגון ומהווה סמכות מקצועית שניתן ליישמה במגוון רחב של אפשרויות והיקפים, הן במישור של מתודולוגיות, נהלים והן בעבודה מול כלי פיתוח חדשים והגדרות ארגוניות שונות.

כיווני ההתפתחות המקצועיים הנם רבים ומגוונים: אחריות על תהליכי התכנון, הביצוע והבקרה על תחום האיכות בחברה (איסוף וניתוח נתונים), קביעת נהלי עבודה לתחומי אבטחת איכות ובקרת איכות, ניהול  מערך ביקורת האיכות בארגונים שונים. כמו כן, ניתן להתפתח בתחום של תכנון בדיקות תוכנה, ביצוע בדיקות ולחובבי התכנות – מסלול הבדיקות האוטומטיות מצריך מהבודק יכולות תכנותיות.

קורס QA עם התמחות ב-ISTQB יעסוק בנושאים החשובים הנדרשים כיום מאיש QA: היכרות עם בסיסי נתונים, שפות תכנה, תחום ניתוח מערכות, מתודולוגיות פיתוח תוכנה ובדיקה (ובכלל זה Agile ו-SCRUM), תכנון בדיקות בכלי בדיקה אוטומטיים ועולמות ה-WEB והמובייל.

קורס זה הינו קורס ייחודי, המבוסס על הסמכה בינלאומית (ISTQB), מתודולוגיות חדשניות וכלי ניהול וביצוע מהמתקדמים בעולם. הקורס מובנה ומותאם לרוח התקופה הטכנולוגית ומספק קשת רחבה של אפשרויות תעסוקה בענף ההייטק.
 

תכני הקורס:

  • מתודולוגיות פיתוח והבטחת איכות תוכנה (ובכלל זה כתיבת מסמכי הבדיקות STP ,STD ו-STR).
  • הכנה להסמכת הבטחת איכות תוכנה ISTQB היחידה מסוגה בעולם, אשר הופכת לסטנדרט דה פקטו בשוק של היום.
  • כלי ניהול הבדיקות המלווים את בודק התוכנה במתכונת ייחודית, המשלבת את הכלים המובילים את השוק כיום, מבית HP (Quality Center) ו–JIRA + Xray.
  • כלי אוטומציה חדשניים בגישת ה-Codeless.
 

הקורס מוכר לפיקדון לחיילים משוחררים (עד 7 שנים מסיום השירות)
יום הערכה ובדיקת התאמה לקורס במכון אדם-מילוא,
ספרות, בדיקת פרויקטים ומבחנים
תעודה: בוגר קורס בדיקת תוכנה QA - ג'ון ברייס
אין צורך בלימודים מוקדמים ו/או תואר אקדמי כלשהו בהצטרפות לקורס

לקבלת מידע נוסף השאירו פרטים ונחזור עליכם בהקדם

לקבלת מידע נוסף השאירו פרטים
ונחזור עליכם בהקדם

Call Now Button דילוג לתוכן